Машини YDF

всі категорії
EN

Завдання

Головна> Завдання

У Малайзії встановлено новий одновальний шредер EFB

На початку червня 2018 року інженерами YDF були завершені пусконалагоджувальні роботи SS palm EFB Shredder. Перед тим, як ми приїхали, наш користувач сам встановив шредер PALM EFB і підключив дріт. Проект розташований у Селангорі, Малайзія.

Наш інженер ретельно перевірив усі болти, стан змащення коробки передач і підшипників, налаштування гідравлічної системи та налаштування ПЛК приблизно за півгодини, виявивши відсутність одного болта, коробку передач без масла. Всі ці проблеми були швидко вирішені працівниками користувачів.

pic-s

Завдяки зусиллям обох сторін введення в експлуатацію пройшло досить гладко. Користувач залишився задоволений потужністю та довжиною вихідного волокна EFB олійної пальми. Тестування проводилося з EFB старої олійної пальми, і довжина вихідного волокна була меншою за 20 мм при використанні 50-міліметрового екрана.

Після того, як ми повернемося до Китаю, ми отримаємо інформацію про ємність із вологим волокном EFB. Коли пальмовий подрібнювач працює з напівсухим волокном із вмістом вологи близько 50-60%, продуктивність становить приблизно 2-2.5 т на годину. При випробуванні на вологому волокні MC 70% отримують не менше 1 тонни на годину. Це достатньо для машини з електродвигуном потужністю 45 кВт.

Шредер ССвперше застосований у світі для зменшення розміру олійної пальми EFB. Після політичних випробувань на нашому заводі на початку 2017 року аналіз здійсненності зайняв рік у нашого клієнта. Ми обидва вважаємо, що це найкраща машина для первинного зменшення розміру олійної пальмової пальми на лінії виробництва пелет EFB, оскільки вона керується ПЛК, що вимагає менше навичок оператора, а також має такі важливі функції, як:

PLC Control, простий у використанні для звичайного працівника

Автоматичний реверс у разі перевантаження, автоматична повторна робота

Гідравлічний штовхач для високоефективного подрібнення

Опція екрану на виході, щоб отримати необхідний розмір волокна efb

Швидка заміна ножів

Ніж можна використовувати 4 рази, повертаючи його під кутом 90 градусів, тому він має тривалий термін служби

Ніж виготовлений з D2, міцний, зменшує вартість запчастин.

Така конструкція машини зменшує ймовірність застрягання


Надіслати запит