Машини YDF

всі категорії
EN

Завдання

Головна> Завдання

Фабрика кокосового волокна

Кокосове волокно — це натуральне волокно, яке видобувається з лушпиння кокосового горіха і використовується в таких продуктах, як килимки, килимки, щітки та матраци.

Кокосова койра - це волокнистий матеріал, який знаходиться між твердою внутрішньою шкаралупою та зовнішньою оболонкою кокосового горіха. Коричнева койра (виготовлена ​​зі стиглого кокосового горіха) також використовується для оббивки, мішковини та садівництва. Біла койра, зібрана з незрілих кокосових горіхів, використовується для виготовлення тонких щіток, ниток, мотузок і рибальських сіток. Вони мають білий або світло-коричневий колір.


додатків

Виготовлення матраців та подушок
Амортизація оббивки та панелі приладів в автомобільній промисловості
Мотузки, мотузки, шнури
Килим і килимки
Віники та щітки
М'які меблі
Фільтруючий матеріал в дренажній промисловості
Геотекстиль з кокосового волокна та ін

Наразі YDF допоміг нашому користувачеві створити кілька заводів із виробництва кокосового волокна в Індонезії. Більшість волокна кокосового волокна експортується назад до Китаю для виробництва матраців. Китай є найбільшим ринком споживання кокосового волокна в Азії.

pic-s

Завод кокосового волокна в Індонезії

Завод включає в себе пристрій подачі кокосового лушпиння, машину для волокна кокосового волокна, сортувальник волокна та прес-підбирач для волокна кокосового волокна. 

Надіслати запит