Машини YDF

всі категорії
EN

Завдання

Головна> Завдання

Шість порад щодо створення успішної пелетної лінії EFB

Завдяки відмінній цілорічній доступності олійна пальма пуста плодова кисть (скорочено EFB) привертає увагу інвесторів. Багато виробників деревних пелет у Малайзії також розглядають можливість розширення виробничої лінії для виробництва пелет EFB для внутрішнього ринку, а також для експорту до Японії.

ПІК-1

У порівнянні з деревним матеріалом ціна EFB все ще дуже низька. Уряди Малайзії, Індонезії та Таїланду проводять заохочувальну політику щодо використання відходів EFB олійної пальми в ПЕЛЛЕТИ, гранули EFB олійної пальми можна використовувати як альтернативне паливо для комбінованих теплоелектростанцій на основі біомаси для виробництва тепла та електроенергії для промислового використання чи підключення до мережі.

ПІК-2

Специфікація пальмових пелет EFB:

√ Діаметр: зазвичай 8 мм

√ Вологість: менше 10%

√ Зола: менше 6%

√ CV: 3800 кКал/кг

√ Насипна щільність: близько 680 кг/куб.м

Але насправді зробити EFB PELLETS НЕ так легко, як думають люди.


Ось кілька порад перед тим, як налаштувати лінію EFB PELLET:

√ Велика майстерня. Волокно EFB має низьку щільність, потребує великого простору для транспортування. Рішення для буферного зберігання з бункером або гвинтовим конвеєром збільшить ймовірність закупорки. Не використовуйте занадто багато труб для транспортування волокна від однієї машини до іншої. Стрічковий конвеєр краще шнекового. Менше застрягань, але легко контролювати потік матеріалу, пам’ятайте, що волокно EFB легко заплутатися.

√ Процес зменшення розміру EFB і процес сушіння волокна EFB такі ж важливі, як процес гранулювання пальмового волокна EFB. Тому що, якщо немає короткого волокна з належним вмістом вологи, ніяких гранул. Треба зупинити всю лінію. Це буде велика втрата.

√ Виберіть надійного постачальника, який розуміє EFB. Має реальний досвід проектування та проектування всієї лінії EFB. Відповідає за післяпродажне обслуговування. Це дуже важливо.

√ Чи виробляти пелети чи брикети, чи карбонізоване ядро ​​EFB, залежить від вимог ринку.

√ Переконайтеся, що у вас буде стабільне постачання EFB, оскільки встановлюється все більше і більше пелетних ліній.

√ Переконайтеся, що джерело живлення готове до прибуття машини. Один із наших клієнтів з

√ Малайзія утримує машину протягом 2 років, тому що немає електроенергії. Це робить його великою втратою.

ПІК-3

У 2017 році ми допомогли користувачеві з Джохора, Малайзія, спроектувати, виготовити та встановити лінію пелетування пальмових гранул EFB продуктивністю 2 тонни на годину.

У 2020 році пальмова пелетна лінія EFB була перенесена в Негері-Сембілан, виробництво безперервно навіть у ситуації COVID-19.

Будь ласка, НАТИСНІТЬ ВІДЕО нижче з нашого каналу YOUTUBE, якщо у вас є запит, надішліть електронний лист на адресу:[захищено електронною поштою]

Надіслати запит