Машини YDF

всі категорії
EN

Завдання

Головна> Завдання

5 причин, чому електростанція з біомаси в Таїланді вибрала подрібнювач EFB

Відходи біомаси олійної пальми, особливо порожні плодові грона (EFB), є надійним ресурсом для виробництва електроенергії, завдяки своїй доступності, безперервності та потужності для вирішення відновлюваної енергії.

Очікується, що глобальне виробництво пальмової олії зросте приблизно до 75.7 мільйонів метричних тонн у маркетинговому році 2019/2020, що означає 15.14 мільйонів метричних тонн пальмової олії EFB.

ПІК-1

Промисловість олійної пальми виробляє велику кількість біомаси на рік. Ця величезна кількість біомаси олійної пальми, особливо порожніх плодів олійної пальми (EFB), довгий час була проблемою для промисловості та навколишнього середовища, якщо її не було ефективно використано.

ПІК-2

У той же час зростання вартості викопного палива спонукало важку промисловість, яка традиційно залежить від мазуту, вугілля, дизельного палива та зрідженого газу, звернутися до альтернативних відновлюваних джерел енергії. Ось чому інженер L зв’язався з нашою командою в 2014 році, його компанія була постачальником обладнання для зменшення розміру біомаси, що стояло за Трійкою найкращих електростанцій на біомасі в Таїланді.

EFB містить нафту, що дозволяє людям сприяти ефекту заміщення викопного палива та зменшенню парникових газів, таких як метан і CO2, шляхом ефективного використання його як палива.

Недоліком EFB як котельного палива завжди був його великий фізичний розмір, перед спалюванням їх слід подрібнити або нарізати до розміру менше 3 дюймів для ефективного спалювання.

ПІК-3

Коли запитуютьЧОМУвони обрали наш подрібнювач EFB для електростанції на біомасі? Наш клієнт з Таїланду розповів нам5 ПРИЧИН:
 

1) Їм не сподобалося, щоб машина вичавлювала сік, тому що електростанція з біомаси не мала очисного обладнання.

2) Вони зв’язалися з кількома постачальниками обладнання для зменшення розміру EFB, але більшість із них не змогли організувати відвідування місця. Потужність деяких машин була надто малою, щоб задовольнити вимоги до палива для котла.

3) Перед тим, як зайти на сайт нашого користувача в Селангорі, Малайзія, він отримав повне розуміння структури EFB Chipper, а також спостерігав за роботою машини на місці. Він вважав, що наша машина може задовольнити потреби їх користувачів від електростанції на біомасі.

4) Ціна EFB Chipper і витрати на заміну деталей були прийнятними.

5) Дізнавшись про післяпродажне обслуговування наших попередніх проектів і наше передпродажне обслуговування цього разу, вони стали більше довіряти нашій компанії.

ПІК-4

Тим не менш, він планував розмістити одну одиницю для пробного замовлення та чекати на інші машини після завершення виробничих випробувань.
 
Тимчасова шкала:

2014.04.03 Інженер L відвідав сайт нашого користувача в Селангорі, Малайзія
2014.05.19 Отримано пробне замовлення від компанії інженера Л
2014.06.08 Верстат закінчено виготовлення та завантажено в контейнер
2014.06.27 Завершено монтаж машини; було проведено тестування.

ПІК-5

Як ви думаєте, це вся історія?

Після успішного випробування першої одиниці EFB Chipper тайський клієнт придбав ще 10 одиниць EFB Chipper. Наша технічна команда тричі виїжджала до Таїланду для введення машини в експлуатацію та технічної підтримки.

Технічна інформація про олійну пальму EFB:
Згусток: Вологість 70%
                               : Щільність: 0.3 т/куб
Вихід волокна EFB: вміст вологи 65%
                               : Щільність: 0.2 т/куб

Щоб дізнатися більше про подрібнювач EFB для електростанції на біомасі, натисніть
ЧІППЕР EFB

Можливо, ви також захочете дізнатися про подрібнювач EFB, встановлений в Індонезії для виробництва палива для електростанцій, будь ласка, підготуйте історію проекту:

«ФАБРИКА EFB CHIPPER OIL PALM EFB FIBBER ПОЧИНАЄ ВИКОРИСТОВУВАТИ EFB CHIPPER В ПЕКАНБАРУ, ІНДОНЕЗІЯ»


Надіслати запит