Машини YDF

всі категорії
EN

Завдання

Головна> Завдання

Pekanbaru Indonesia EFB Chipper з двигуном 132 кВт починає працювати

Користувач із Пеканбару вже мав двовальний шредер EFB і машину для волокон EFB, чому він купив EFB Chipper?

ПІК-1

Олійна пальма є однією з найцінніших рослин в Індонезії. Промисловість олійної пальми генерує велику кількість біомаси, включаючи пресоване пальмове волокно (PPF), стічні води з виробництва пальмової олії (POME), стовбур олійної пальми (OPT), листя олійної пальми (OPF). ), Шкаралупа пальмового ядра (PKS), порожня фруктова кисть (EFB), OPF і OPT, отримані з плантації олійної пальми, тоді як олійна пальма EFB, POME, PKS і MF походять з пальмового заводу.

Завод із виробництва пальмової олії є самозабезпечуючим енергією, використовуючи PPF та PKS як паливо для виробництва пари в котлах, що працюють на відходах палива, для переробки, а також для виробництва електроенергії за допомогою парових турбін. Тоді як EFB, який вважається поганим паливом через великі розміри та високий вміст вологи, зараз не використовується в Індонезії.

Останніми роками підвищення вартості викопного палива спонукало важку промисловість, яка традиційно залежить від мазуту, дизельного палива та зрідженого газу, звернутися до альтернативних джерел енергії з біомаси, таких як деревна тріска, гранули з порожніх плодів (EFB), пальмова шкаралупа ( PKS), EFB і кора дерев.

Наш користувач із Пеканбару, провінція Ріау в Індонезії, обережно знаходить і використовує можливість для бізнесу. Його фабрика переробляє EFB і пресоване волокно EFB у коротке волокно EFB і продає це волокно компаніям поблизу, які спільно спалюють викопне паливо з біомасою.

ПІК-2

ПІК-3

Наш подрібнювач EFB потужністю 8TPH був встановлений на їхньому заводі в жовтні 2019 року. Користувачеві сподобалися наші безкоштовні послуги введення в експлуатацію, оскільки на той час ми щойно завершили виставку Palmex у Медані. Після тестування потужності та перевірки довжини волокна користувач залишився задоволеним і задоволеним китайським EFB Chipper та нашими послугами.

ПІК-4

Насправді, до того, як він придбав наш подрібнювач EFB, на їхньому заводі було дві одиниці двовального подрібнювача EFB і дві одиниці молоткової машини для волокна EFB.

ПІК-5

Коли їх запитали, чому вони купують наш подрібнювач EFB, вони сказали: «Деякі з наших покупців вимагають навіть коротше волокно, наприклад, менше 2 дюймів, чого наша поточна машина не може зробити. Але ваш EFB Chipper може».

ПІК-6Якщо у вас є аналогічні виробничі вимоги, будь ласка рис-8-1

Надіслати запит

Гарячі категорії