Машини YDF

всі категорії
EN

Пелетний завод EFB| Брикет Мак

Головна> продукти > Пелетний завод EFB| Брикет Мак

Машина для торф'яних блоків кокосового волокна

введення

Машина для виготовлення блоків кокосового торфу, яку також називають машиною для виготовлення блоків кокосової серцевини, вона дає змогу користувачеві стискати торф із кокосового волокна в блоки по 5 кг, які легко зберігати та транспортувати. Кокосове волокно Peat Block використовується в садівництві та сільському господарстві як покращувач ґрунту або для вирощування на гідропоніці без ґрунту. Він широко використовується як основний компонент у ґрунтових сумішах для горщиків, у розсадниках, а також використовується в підстилці для тварин. Завдяки високій поглинальній здатності та високій здатності утримувати поживні речовини його змішують із ґрунтом або використовують замість ґрунту. Кокосовий торф також можна змішувати з нарізаними волокнами або стружкою лушпиння відповідно до уподобань клієнта, що дещо змінить характеристики.


Машина кокосового торфу складається з:

● Подаючий конвеєр
● Гідравлічна система
● Компресорна камера
● Блокові форми
● Панель керування
● Система завантаження та викиду

ПІК-1

ПІК-2


II. Технічні дані

ModelYF-CPB45YF-CPB55
Виробнича потужність150-160 блоків/год200 блоків/год
Основна потужність (кВт)4555
Розмір блоку кокосового торфу (мм)30*30*10-100 (регулюється)30*30*10-100 (регулюється)
Вага блоку

5-20 кг (регулюється)

Популярним є 5 кг

5-20 кг (регулюється)

Популярним є 5 кг

Спосіб стисненняГідравлічнийГідравлічний
Розмір машини (мм)6230 * 2400 * 17526230 * 2400 * 1752mm
вага5500kgs5500kgs


ІІІ. Особливості

1. Гідравлічна система:Машина оснащена гідравлічною системою, яка забезпечує необхідну силу для пресування кокосового торфу в блоки. Він включає в себе гідравлічний насос, циліндри, клапани і шланги. Гідравлічна система забезпечує плавне та послідовне стиснення кокосової серцевини.

2. Компресорна камера:Компресорна камера – це місце, де завантажується кокосова серцевина та пресується в блоки. Як правило, це міцна і довговічна конструкція, розроблена таким чином, щоб витримувати тиск, що створюється під час процесу стиснення.

3. Блокові форми:Машина містить форми для блоків, які визначають розмір і форму блоків кокосового торфу. Ці форми призначені для виробництва блоків вагою 5 кг або можуть бути налаштовані для виробництва блоків різних розмірів. Форми зазвичай виготовляються з високоякісних матеріалів, таких як сталь або алюміній.

4. Панель керування:Верстати з серцевиною Coco часто оснащені панеллю керування, яка дозволяє оператору контролювати різні аспекти роботи машини. Панель керування може містити кнопки, перемикачі та дисплей для налаштування та моніторингу параметрів, таких як тиск стиснення, розмір блоку та швидкість виробництва.

5. Система завантаження та викиду:Серцевина кокоса завантажується в машину вручну або через автоматизовану систему подачі. Після завершення процесу пресування машина має систему виштовхування для вивільнення спресованих блоків кокосового торфу з форм. Ця система забезпечує плавне та ефективне видалення блоків.

6. Функції безпеки:Щоб забезпечити безпеку оператора, машини з кокосового серцевинного блоку оснащені різними функціями безпеки, такими як кнопки аварійної зупинки, датчики безпеки та захисні кришки. Ці функції допомагають запобігти нещасним випадкам і захистити оператора під час роботи машини.

7. Джерело живлення:Верстати для пробкових блоків Coco працюють від електричних або дизельних двигунів, залежно від конкретної моделі. Машини з електричним приводом є більш поширеними та вимагають стабільного джерела живлення, тоді як машини з дизельним двигуном пропонують більшу гнучкість з точки зору мобільності та можуть використовуватися в місцях без надійного джерела електроенергії.


ПІК-3


Ⅳ. застосування:

Садівництво

Сільське господарство

Підстилка для тварин

Котельне паливо та ін


ПІК-4


Ⅴ. Відео справи

Надіслати запит

Гарячі категорії